Yükleniyor

Sürücü Belgesi ve Yaş
B,E,ED,J,K,KD,KA grubu araçlar için 21 yaş ve en az 1 yıllık geçerli sürücü belgesine sahip, diğer tüm grup araçlar için 25 yaş ve en az 2 yıllık geçerli sürücü belgesine sahip kişiler Garaj  oto Kiralama'nın oto kiralama hizmetlerinden yararlanabilir.

Kiralama Süresi
En az 1 gün (24 saat)’tir. Daha kısa süreli kiralamalarda günlük fiyat uygulanır. Gecikme halinde, her ek saat için, uygulanan ücretin 1/3 ü, gecikme 3 saati geçtiği taktirde ise tam gün ücreti alınır.

Kiralama Türleri ve Fiyat
Gün başına ücret ödenir.Harici çocuk koltuğu talebiniz için günlük 10 tl ek ücret alınır. Uzun Süreli Kiralama: Bir ay ve daha uzun süreli kiralamalarda özel fiyat uygulanır. Her iki kiralama türünde de yağ değiştirme, bakım ve üçüncü şahıslara karşı sigorta garantisi ( yasal poliçe sınırları içinde) kira ücretine dahildir. Yakıt giderleri kiralayan tarafından ödenir. 

Ödeme
Ödemeler kiralama başlangıcında geçerli bir kredi kartı ile yapılır. ( Araca göre değişiklik gösteren ön provizyon ücreti alınır.) 

Kasko ve Hırsızlık Sigortaları
Araçlarımız Full Rent A Car kaskoludur., Araçlarda hasar olması halinde, kiralayan kişi araç grubuna göre değişen 25,000 TL ve 70,000 TL’ye kadar olan maddi zararları ödemekle yükümlüdür. Kiralama başlangıcında ilgili sigorta primlerinin kabul edilip ödenmesi halinde bu sorumluluk ortadan kalkar.

Ancak, aracın, alkollü, uyuşturucu etkisi altında, yasal hız sınırları dışında ve hatalı kullanılması, kaza ve alkol raporlarının alınmaması ve 24 saat içinde aracın ve raporlarının en yakın Garaj  oto Kiralama ofisine ulaştırılmaması halinde, kiracının hasar sorumluluğu devam eder.

Araç Hırsızlık Sigortasının geçerli olabilmesi için, hırsızlık olayı ile ilgili polis raporunun alınması, aracın anahtar ve ruhsatının 24 saat içinde en yakın en yakın Garaj oto Kiralama bürosuna teslim edilmiş olması gerekir. Aksi halde, kiracının çalınma/kaybolma ile ilgili tüm maddi kayıplardan sorumluluğu devam eder.

Ek Sürücü
Aracı kiralayanın dışında bir kişinin kullanabilmesi için, geçerli kimlik ve sürücü belgesi bilgilerinin kiralama başlangıcında sözleşmeye yazılması ve günlük ek sürücü ücretlerinin ödenmesi gerekir. Bu kurala uyulmadığı taktirde alınan sigortalar geçersiz sayılır ve kiracı ile kullanan kişiler tüm hasarlardan sorumlu tutulur.

Ferdi Hayat Sigortası
Ek sigorta primleri ile ferdi hayat sigortası yapılabilir.

Teslim Etme ve Tesilim Alma / Tekyön Kiralama 
Garaj  oto Kiralama bürolarının bulunduğu şehir ve yörelerde belediye sınırları içerisinde olmak üzere araç teslim etme ve alma hizmeti ücretsizdir. Garaj  oto Kiralama bürosunun bulunmadığı şehirlerde teslim etme ve alma için, en yakın Garaj oto Kiralama bürosuna olan uzaklık üzerinden km. başına 1.50 TL ücret alınır.

Aracın kiralandığı şehirden başka bir Garaj  oto Kiralama ofisine teslim edilmesi durumunda tek yön ücreti uygulanır.

Trafik Cezaları
Trafik cezaları kiracıya aittir. Aracın trafikten alıkonulması halinde, bu süre kiralama süresine eklenir.

DİKKAT!

KAZA DURUMUNDA ARACINIZIN YERİNİ DEĞİŞTİRMEDEN EN YAKIN POLİS VEYA JANDARMA MERKEZİNE BAŞVURARAK KAZA VE ALKOL RAPORU ALMAYI İHMAL ETMEYİNİZ. AKSİ HALDE SİGORTALAR GEÇERSİZ SAYILACAK VE KİRACI TÜM HASAR BEDELLERİ VE 3. ŞAHISLARA VERİLEN MADDİ/MANEVİ KAYIPLARLA BERABER SORUMLU OLACAKTIR.

Filogaraj Gaziantep Araç Kiralama Ofisi
Adres: Kavaklık mah. ordu caddesi no :38/A Şahinbey (subayevleri karşısı)
Telefon: (0342) 338 2020 - (0342) 221 0 300
www.filogaraj.com