Yükleniyor
Bireysel kiralama işlemlerinde kredi kartı ön provizyon uygulamamız bulunmaktadır. Alınan provizyon 15 gün sonra otomatik olarak silinmektedir. Araç gruplarına göre değişiklik gösteren bloke bilgilerimiz kiralamanız esnasında belirtilmektedir. Kurumsal üyelerimiz kredi kartı provizyon uygulaması dışındadır.
Size verilen ve özel indirimlerden yararlanmanızı sağlayan bir ayrıcalık kodudur.
Kurumsal fiyat listemiz, portföyümüze dahil olan kurumsal müşterilerimiz için geçerlidir. Harici çocuk koltuğu talebiniz için günlük 10 TL ek ücret alınacaktır. Mini hasar sigortası ile 1000 TL.ye kadar hasarlarda beyan ile işlem yapılmaktadır.
Online olarak www.filogaraj.com internet sayfasından fiyat teklifi alabilir ve birkaç basit adımda rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın erken rezervasyon yaptırmanız halinde çok daha ekonomik fiyatlar alırsınız. 0342 338 20 20 - 0342 221 03 00 numaralı rezervasyon merkezlerini arayarak 7 / 24 rezervasyon yaptırabilirsiniz. info@filogaraj.com adresine mail atarak fiyat ve araç teklifi isteyebilirsiniz.
Rezervasyonunuz anında ilgili ofise iletilir ve sizin için en uygun araç hazırlanır. Rezervasyon bilgilerinizle ofise gitmeniz yeterlidir.
Kiralama sürenizin sonunda araçla birlikte önceden belirttiğiniz istasyona gitmeniz yeterlidir. Aracı "Garaj Oto Kiralama" istasyonuna teslim edebilirsiniz. Alış istasyonu ile dönüş istasyonunun farklı iller olması durumunda oluşacak tek yön ücreti için rezervasyon sorumlusuna danışınız. Kiralama süresince her türlü soru ve sorunlarınız için size bildirilen telefon numarasından yetkili çalışanlarımıza ulaşabilirsiniz.